меню

Про нас

Підприємець розмірковує над ідеями , які можна реалізувати в Marcato Group

Сьогодні фахівці Marcato Group продовжують доводити своїм замовникам, що здатні не лише вирішувати найскладніші завдання, але й робити це з максимально можливою ефективністю. Marcato Group пишається тим, що серед її постійних клієнтів є провідні виробники, більшість підприємств роздрібної торгівлі та сегменту HoReCa, а також низка державних структур, освітніх і медичних установ.

Послуги нашої компанії запитані, але успіх був би неможливий без команди професіоналів, чиї свіжі ідеї та прогресивні поривання повсякчас спрямовані на підвищення ефективності спільної роботи. Сьогодні з упевненістю можна сказати, що в Marcato Group працюють цілеспрямовані, мотивовані на отримання високих результатів люди!

Наші фахівці – це наша гордість. Більша частина керівного складу компанії – люди, що працюють з моменту її заснування. При цьому в головному принципі роботи Marcato Group полягає вся суть речей: стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Чесність, порядність, пошук максимально кращих рішень для будь-якого клієнта, виконання своїх зобов'язань вчасно та в повному обсязі, – все це вигідні відмінні риси роботи нашої компанії. «Тільки кращі рішення для наших замовників», – такий рецепт успіху після сімнадцяти років плідної роботи.

Наразі Marcato Group – вже не просто торгова фірма, а велика багатопрофільна компанія. Її назва все частіше асоціюється з новою продукцією на українському ринку, ексклюзивність якої можуть оцінити багато споживачів. Це стає можливим завдяки тісній співпраці із закордонними партнерами – виробниками високотехнологічної продукції, фірмами-фасувальниками, а також провідними міжнародними дослідницькими лабораторіями.

Замовника охопила ідея

Безумовно, відповідно до образу лідера ринку, Marcato Group співпрацює лише з найкращими підприємствами в своїх галузях! Стаючи з кожним роком все більш незалежною компанією, Marcato Group може гарантувати високу якість пропонованої продукції, оперативно реагуючи на поточні зміни ринку. З цієї причини пошук іноваційних продуктів і підбір індивідуальних технологічних рішень стають тепер можливими в більш короткі терміни! Інакше кажучи, ми робимо наступний крок у своєму прагненні надати кожному із партнерів відмінні товари та якісні послуги в потрібний час. Однак якщо це з якоїсь причини неможливо, замовник завжди отримує повну інформацію про необхідний йому товар або послугу, що в результаті істотно розширює його можливості для втілення тієї чи іншої ідеї!

Надзвичайно важливо й те, що експерти Marcato Group надають консультації щодо застосування продукції як технологам підприємств, так і своїм замовникам, які прагнуть перетворити можливості та вимоги ринку в прибутковий бізнес. Marcato Group завжди підтримує замовника, надаючи продукцію високої якості з урахуванням його індивідуальних потреб і встановлюючи ціну, яка відповідає ринковим стандартам.

Marcato Group – суперпартнeр!

Пропонуючи іноваційну продукцію, дуже важливо завжди бути на крок попереду, що можливо тільки при розумінні виробничих і технологічних процесів. Marcato Group бере на себе відповідальність як за вибір сировини й матеріалів для виробництва необхідного продукту, так і за його упаковку та логістику. Сильною стороною нашої компанії є сфокусованість на сучасних розробках і технологіях. Ми розбираємося в цьому, розуміємо, як просувати наші послуги на ринку, та отримуємо задоволення від самого процесу й кінцевого результату!

Сучасний світ мінливий і динамічний… Не стоїть на місці світ товарів та послуг, які з кожним днем змінюються та вдосконалюються. Ми завжди перебуваємо в тренді, стежимо за тенденціями ринку й прагнемо якнайшвидше доносити їх до клієнта!

У компанії Marcato Group великі плани на майбутнє. Для прикладу, в наступному році ми збираємося реалізувати проекти, які дозволяють вийти на новий, більш високий рівень. Це допоможе нам і нашим клієнтам досягти поставленої мети ще швидше та ефективніше. Нас чекає подальший розвиток з безліччю іноваційних ідей. Безперечно, це буде нова ера в 17-річній історії компанії Marcato Group!

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value