меню

В2В-товари

Під терміном «В2В-товари» розуміється широка сфера товарного обміну, в якій так чи інакше беруть участь не приватні, а юридичні особи – підприємства і компанії. Інакше кажучи, компанії продають В2В-товари одна одній. При цьому продукція практично не реалізується на споживчому ринку, внаслідок чого основний товарний та фінансовий обіг завжди відбуваються в корпоративному бізнес-середовищі.

В2В-товари

Замовниками В2В-товарів найчастіше стають як державні структури, промислові підприємства, освітні/медичні установи та компанії, що обслуговують комунальну сферу, так і організації оптової/роздрібної торгівлі. Але найважливіша особливість цих замовників полягає в тому, що куповані ними товари підлягають подальшим змінам та доповненням для створення за їх допомогою абсолютно нових товарів. Припустимо, напівфабрикати, окремі деталі й сировину застосовують для подальшого створення кінцевого продукту (наприклад, обладнання, матеріалів або предметів побутової хімії). Що стосується торгових посередників, які замовляють товари для подальших продажів, то вони, у свою чергу, надають покупцеві унікальні послуги, тим самим наділяючи вироби особливою цінністю.

У цьому випадку слід окремо відзначити сувенірну продукцію з логотипом і промоодяг. Вона допоможе кожній компанії вигідно виділитися серед конкурентів та легко обійти їх. При цьому бажаючим замовити вироби під нанесення логотипу не потрібно пропонувати покупцю унікальні товари чи послуги, – персоналізована ділова, канцелярська й текстильна продукція дозволяє бренду виглядати в очах замовників завжди неповторно та привабливо! Звернувшись до Marcato Group, Ви зможете придбати В2В-товари найвищої якості, адже наша компанія співпрацює лише з найвідомішими європейськими та вітчизняними виробниками рекламно-сувенірної та промопродукції. А це дозволяє нам пропонувати спектр різноманітних товарів, включаючи:

Різноманітність промоційної продукції

Завдяки двом особливостям – «створити позитивне враження про себе» і «схилити до послуги у відповідь», використання брендованих рекламних сувенірів вважається одним з ефективних методів збільшення рівня продажів, досягнення впізнаваності компанії та створення її позитивного іміджу. Ще сувенірна продукція примітна й тим, що в психології реклами характеризується англійським терміном «reminder» (в перекладі – «нагадування»). Таким чином, симпатичні дрібниці (головне, щоб вони були корисні в повсякденному побуті) – ручки, блокноти, папки з логотипом, термокружки, ліхтарики – завжди викличуть найприємніші емоції та будуть постійно нагадувати про компанію-дарувальницю!

Звернувшись до Marcato Group, Ви обов'язково звернете на себе увагу всіх клієнтів та ділових партнерів. Настав час підтримати імідж свого бізнесу за допомогою В2В-товарів! Ми допоможемо Вам стати не тільки яскравим представником тієї чи іншої сфери діяльності, але й блискучим новатором!

Серце із промопродукції

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value