меню
Блог

Промислова хімія для харчових виробництв

Промислова хімія для харчових виробництв

Професійна промислова хімія – високоякісні концентрати мийних та чистячих засобів, призначені для видалення складних забруднень і обробки приміщень великої площі. Основними споживачами цієї продукції вважають заклади HoReCa, підприємства харчової промисловості, а також супер- і гіпермаркети, торгово-розважальні центри, інфраструктурні об'єкти і всі, кому доводиться наводити порядок у великих масштабах.

Мікроорганізмам – бій!

Використання професійних мийних засобів особливо актуально для всіх підприємств харчопрому. Цьому сприяє обов'язкове впровадження стандартів якості та безпеки продукції (зокрема, на кожному молочному підприємстві).

Сьогодні до харчової індустрії пред'являються суворі санітарно-гігієнічні вимоги. Це викликано передусім високим ризиком потрапляння в їжу в процесі виробництва патогенних мікроорганізмів, що створюють реальну і дуже серйозну загрозу здоров'ю й життю людей (у тому числі бактерій групи кишкової палички, стафілокока і сальмонел).

Ефективно та безпечно

Саме тому спеціальні хімічні засоби для харчових виробництв мають відповідати декільком вимогам, які є обов'язковими для виконання. По-перше, промислова хімія повинна мати високі дезінфікуючі та захисні властивості, легко змиваючись після проведення дезінфекції, очищення та стерилізації.

По-друге, в цих мийних та чистячих засобах цілком відсутні смак і запах. У їх складі немає нерозчинних домішок, які згодом можуть потрапити у продукти харчування.

Універсальні очищувачі

Промислова хімія для харчових виробництвОкремої уваги заслуговують хімічні речовини, які спеціально створені для очищення промислового обладнання. Справа в тому, що їх активна знежирювальна та очищаюча дія дозволяє ефективно видаляти як свіжі, так і більш стійкі й навіть застарілі органічні забруднення.

Якісні мийні, чистячі та дезінфекційні засоби промислової хімії мають вибіркову дію щодо забезпечення гігієни на підприємствах. Застосовуючись у малих концентраціях, такі препарати швидко знищують мікробів, не заподіюючи ніякої шкоди здоров'ю працівників.

За всіма стандартами

Дезінфікуючі та мийні засоби, що представлені в асортименті Marcato Group, відповідають всім вимогам сучасних стандартів, є нетоксичними та повністю біорозкладними. Екологічна безпека продукції підтверджена відповідними санітарно-гігієнічними сертифікатами

Marcato Group не лише постачає професійну хімію, але й проводить обов'язкові консультації для своїх клієнтів, навчаючи персонал замовників, а не просто зачитуючи інструкції щодо застосування спеціальних хімічних засобів.

Провідні експерти відзначають: витрати на гігієну можна вважати вкладеннями у підвищення якості продукції або послуг. А для вітчизняного виробника це питання стає як ніколи актуальним!

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value