меню

Меблі для офісу

Комфорт в офісному кріслі

Восени та взимку ми проводимо більше часу та зустрічей в офісі, навіть не мріючи вирватись на свіже повітря в парк або на відкриту веранду кафе… Це лише одна з причин того, чому робоче місце має не тільки підтримувати діловий настрій, але й приносити максимум комфорту! Враховуючи всю серйозність та безперечну важливість питання облаштування робочого простору, Marcato Group представляє до уваги споживачів найбільш стильні й високоякісні меблі для офісів та робочих кабінетів. Серйозний підхід до формування асортименту даної товарної групи дозволив нам обрати для співпраці найкращих виробників меблів – «Новий Стиль», АМФ та IKEA.

Кожен бажаючий придбати офісні меблі неодмінно знайде в асортименті компанії зручні й ефектні крісла для офісу, в тому числі крісла для дорослих і дітей, для робочих місць і кабінетів керівників, а також стільці для відвідувачів, меблі для зон очікування і стільці-столи для кабаре. Також ми пропонуємо до уваги покупців різні офісні, шкільні меблі й предмети меблів спеціального призначення. Великий асортимент, висока якість та прийнятні ціни – все це чекає Вас в Marcato Group!

На сьогодні вчені довели, що на настрій офісних працівників впливають як освітлення, температура, колірна гамма та розташування предметів, так і висота столу й навіть нахил спинки робочого стільця/крісла. Marcato Group знає, як здійснити мрію трудоголіка. Придбані меблі для офісу дозволяють облаштувати робочий простір настільки грамотно, щоб ходити на роботу, немов на свято!

Стільці і столи для кабаре

Отже, офісний простір повинен бути таким, щоб створити всі умови для найкращої продуктивності праці. І наведення порядку на робочому місці слід почати з розташування крісла, адже саме цей предмет меблів вважається найбільш важливим для всіх, хто день у день зайнятий сидячою офісною роботою. За твердженням фахівців, понад 90 % населення цивілізованих країн регулярно відчувають болі в спині, які викликані незручними офісними меблями. З цієї причини крісло для офісу варто вибирати особливо ретельно, оскільки цей предмет меблів має точно підлаштовуватися під фізичні параметри людини.

Як правило, через три-чотири години безперервної роботи втома завжди дає про себе знати. Якщо ж крісло правильно адаптовано під свого «вершника», то втома прийде до нього набагато пізніше. Секрет такої зручності полягає насамперед у тому, що навантаження рівномірно розподілене по всій площі дотику тіла людини з сидінням і спинкою крісла.

А чи потрібно професійне крісло для роботи Вам? На це запитання можна дати однозначну відповідь! Усім, хто знаходиться в сидячому стані не більше двох годин, достатньо купити крісло, що підходить до інтер'єру офісу. А якщо Ви працюєте в цьому режимі довгими-довгими годинами, питання придбання хорошого професійного крісла є для Вас одним з найбільш пріоритетних!

Якось філософ Жан Жак Руссо сказав: «Працюй для того, щоб насолоджуватися». Це дійсно так, адже наскільки добре людина попрацює, в такій мірі й отримає задоволення від життя. Але цю фразу можна повернути й по-іншому: працюй, насолоджуючись! А щоб процес роботи приніс радість, потрібно створити особливі умови. Цим і слід зайнятися, звернувшись до Marcato Group!

Меблі в робочому кабінеті

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value