меню

Побутова хімія та господарські товари

Вік науково-технічного прогресу привніс у життя пересічного споживача масу корисних речей. Звичайно, не обійшлося і без нововведень у господарській області! Пройшло всього близько 85 років з моменту активного зародження та розвитку ринку побутової хімії, а домогосподарки вже не уявляють життя без універсальних мийних засобів, що допомагають відіпрати білизну та відмити посуд. Що й говорити, побутова хімія міцно увійшла в життя сучасної людини й значно спростила його, а господарські товари досі допомагають ефективно і максимально швидко справлятися з цілим комплексом побутових питань!

Використання побутової хімії

На сьогодні Marcato Group розвиває співробітництво з сучасними європейськими та вітчизняними компаніями, які працюють на ринку побутової хімії та господарських товарів не один десяток років і при цьому динамічно розвиваються. З вражаючого числа брендів, що завоювали ім'я в своїй галузі та здобули довіру споживачів, нами обрані найбільш успішні – Procter & Gamble, Henkel, Unilever, Stella Pack, Sweet Home, а також Фрекен БОК, Ruta, Обухів, Кохавинка.

Завдяки цьому найголовнішими принципами і цінностями Marcato Group були та залишаються гарантовано висока якість побутової хімії та господарських товарів, їх іноваційність, економічність у використанні, турбота про навколишнє середовище та систематичні дослідження, які проводять виробники в галузі поліпшення якості продукції.

З повним набором побутової хімії

На основі цих знань і великого досвіду ми пропонуємо широкий асортимент якісних і в той же час дуже ефективних засобів з категорії household:

Цікаво, що у наш час зростає попит на такі товарні категорії, як серветки для прибирання, пакети для сміття, а також професійне прибиральне устаткування, застосування якого особливо потребують великі офіси, склади, виробничі приміщення та підприємства роздрібної торгівлі (магазини, великі супермаркети та торгові центри).

Культура споживання товарів з категорії household, як правило, змінюється в таких напрямах, як інтенсивність/частота використання та розширення сфери застосування традиційних аксесуарів. Не можна не відзначити й розвиток принципово нових груп товарів, до числа яких відносяться, наприклад, будь-яка продукція біо-еко-органік-напряму, пакети з зав'язкою, прибиральний інвентар з целюлози (губки й серветки), господарські вологі серветки, а також пакети, призначені для заморожування та зберігання продуктів (із застібками zip-lock).

Колектив прибиральників з професійним інвентарем

Зміну частоти використання господарських товарів можна простежити, скажімо, за поролоновими губками. Більшість сучасних домогосподарок розуміє, що у губок для миття посуду є оптимальний термін служби, протягом якого вони залишаються безпечними (орієнтовно два тижні). Після закінчення строку кожна з них перетвориться в ідеальне середовище для розвитку мікробів. Використані губки постійно замінюються новими, а це означає, що сукупний обсяг їх споживання з кожним роком зростає.

Ні для кого не секрет, що ресторанна справа або бізнес у сфері виробництва продукції є рентабельними навіть в умовах економічної нестабільності. Але для того, щоб бізнес був успішним завжди, стандарти сервісу необхідно постійно підтримувати на належному рівні! В цьому випадку дуже важливий як охайний зовнішній вигляд кожного з робітників фабрики, заводу чи ресторану, так і санітарний стан підприємства.

На виробництві та в закладах громадського харчування процес прибирання триває протягом всього дня. Для максимального полегшення цієї роботи випускається професійне прибиральне устаткування та господарський інвентар, застосування яких пов'язане з необхідністю користуватися хімічними мийними засобами. Ці товари зайняли своє законне місце в асортиментному ряду Marcato Group.

Використання прибирального устаткування в медичній установі

Без професійних хімічних очищувачів не обходяться ні в ресторанах й кафе, ні на підприємствах і в офісах. Адже внаслідок вмісту спеціальних добавок такі концентрати видаляють навіть сильні промислові забруднення. Використання професійної хімії скорочує витрати на оплату праці персоналу та економить час, гарантуючи необхідно високий рівень гігієни. Marcato Group рекомендує власникам бізнесу пожинати плоди сучасних світових технологій, застосовуючи для прибирання комбіноване рішення у вигляді хімічних очищувачів і відповідного обладнання. Даний підхід неодмінно призведе до оптимального вирішення задачі забезпечення чистоти та порядку!

Найбільш суворі гігієнічні та санітарні вимоги застосовуються до харчової промисловості. Це зумовлено тим, що до продукції в процесі її приготування можуть потрапити мікроорганізми, що становлять небезпеку для здоров'я і життя людини. З цієї причини хімія для харчових виробництв повинна, по-перше, мати найвищі дезінфекційні властивості, по-друге, легко змиватися, а по-третє, не мати аромату й смаку. Але найголовніше – вона не може містити нерозчинних домішок, оскільки ризик їх потрапляння в їжу завжди залишається високим. Спеціально для своїх численних замовників Marcato Group представляє промислову хімію для харчових виробництв.

Безумовно, кожен сучасний покупець вибирає товари побутової хімії, мийні засоби та госптовари, виходячи зі своїх можливостей та коштів, проте в цілому він вибере з того, що представлено на ринку! Давайте ж пропонувати клієнтові лише високоякісну продукцію!

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value