меню

Пакувальне устаткування та витратні матеріали

Сучасний ринок упаковки розвивається дуже стрімкими темпами, і для підтримки конкурентоспроможності постачальникам пакувальних рішень необхідно постійно пропонувати своїм клієнтам іноваційні продукти, що максимально полегшують виробничий процес. Щоб бути переможцем на ринку пакувальних рішень, необхідно випереджати час!

Пакувальна стрічка

Виробники пакувального устаткування та витратних матеріалів постійно рухаються вперед: вони вкладаються в розвиток своїх компаній і нові технології, розробляють пристрої, які дозволяють з легкістю варіювати розміри упаковок і т. п. Такий відповідальний підхід зрозумілий, адже клієнти таких компаній приходять до них здебільшого за готовими рішеннями. Їм потрібна не лише упаковка, але й повноцінна виробнича лінія, і вони не хочуть звертатися за всім цим у кілька різних організацій! У своїй активній роботі на вітчизняному ринку Marcato Group робить ставку на співпрацю з найбільш відомими компаніями, імена яких говорять самі за себе. Ми пропонуємо покупцеві пакувальне устаткування та витратні матеріали найвищої якості, у тому числі:

У процесі розробки іновацій в сегменті пакувальних рішень дуже важливо розуміти загальні тенденції ринку. Так, сьогодні в Європі найактивніше розвивається такий напрямок, як продукти швидкого приготування. Їжа, яку можна швидко розігріти в мікрохвильовій печі (скажімо, страви італійської або індійської кухні), зараз дуже популярна. Сучасна людина завжди дуже зайнята та не хоче витрачати час на приготування їжі й сервірування столу, тому особливим попитом користується упаковка, в якій їжу можна не просто розігріти, а й подати на стіл.

Що ж стосується загальних тенденцій, то в упаковці більш запитаними стають комбіновані рішення, поєднання різних матеріалів. Так, наприклад, упаковка харчових продуктів часто буває доповнена так званим «оглядовим віконцем» з прозорих матеріалів, яке дозволяє споживачеві не витягувати товар з коробки для ознайомлення з її вмістом. Наразі цей цікавий тренд набирає все більшої популярності. Аналогічні рішення не тільки зручні для покупця, але й дозволяють заощадити виробникам, оскільки в них з'являється можливість використовувати менше пакувальних матеріалів.

Змінюється упаковка й для готових страв (наприклад, для піц). Замість великих коробок, в яких вони традиційно доставляються, все частіше використовуються піддони, іменовані «циферблатами» (насправді вони нагадують годинники), й прозорий шар зверху, який дозволяє побачити начинку продуктів. Цей вид упаковки сьогодні обирає все більше виробників.

Як робиться поліетиленовий пакет

На сьогодні у багатьох магазинах для пакування порційних продуктів використовується стретч-плівка. Вона захищає їх від вологи, пилу та інших факторів зовнішнього впливу. Технологія такої упаковки проста в принципі, але висуває досить складні вимоги щодо якості плівки: необхідно, щоб кожний новий шар прилипав до попереднього, однак небажано, щоб сусідні запаковані в неї товари злипалися один з одним або з навколишніми предметами. З цієї причини структура стретч-плівки високої якості завжди буде багатошаровою, що дозволяє забезпечити задані характеристики.

Як відомо, для доставки товарів у найкращому стані надзвичайно важливо дбати про їх кінцеву упаковку, спеціально створену для транспортування та зберігання. Вона набуває неабиякого значення й під час переїзду. Для цих та інших цілей випускають вищезгадану стретч-плівку, а також пакувальний скотч, які можна назвати універсальними матеріалами для пакування предметів, оскільки вони вологостійкі, прості в застосуванні, легкі та, звичайно, економічні.

Не секрет, що чим привабливіша упаковка, тим дорожчий готовий продукт. Нині вже доведено, що споживачі здебільшого оцінюють якість продукту за його упаковкою. Саме тому всім охочим підвищити популярність свого бренду Marcato Group рекомендує купити пакувальне устаткування та витратні матеріали від провідних виробників.

Marcato Group – кращі пакувальні рішення для Вашого успішного бізнесу!

Пакувальне обладнання на фабриці

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value