меню

Паперова продукція

Європейський ринок паперової продукції широкий та різноманітний. Саме на прикладі виробництва паперу в Європі можна наочно простежити, яким чином, в яких обсягах і для вирішення яких стандартних і специфічних завдань розвивається паперова промисловість у світі. Приємно відзначити, що багато експертів відверто визнають і той факт, що в Україні навчилися випускати високопробну паперову продукцію, яка відповідає високим світовим стандартам якості в області виробництва. Вітчизняний виробник ще ніколи не пропонував такий широкий вибір усіляких товарів!

Звичайно, серед цього різноманіття вкрай важливо знайти паперову продукцію дійсно високої якості! Втім, придбавши хоча б одного разу низькосортний товар, покупець навряд чи повернеться до нього знов! Працюючи з кращими виробниками (Mondi, UPM, Internationalpaper, Xerox, Skiper), Marcato Group представляє широкий асортимент товарів, у високій якості яких не засумнівається навіть професіонал, озброєний глибокими знаннями про суть речей.

Чоловік приклеює папір для нотаток

У даний момент споживачам пропонується паперова продукція наступних видів:

Працівники сучасних компаній з найрізноманітніших областей бізнесу застосовують величезну кількість паперових виробів для виконання щоденних обов'язків. Як тут не згадати про яскравий і дуже практичний папір для нотаток, що дозволяє залишати нагадування про важливі справи/події/дати і записувати важливі дані? А який офіс обходиться сьогодні без традиційного офісного паперу А4, за допомогою якого можна друкувати масиви ділової документації на копіювальній техніці?..

З кожним роком збільшується обсяг імпорту паперу для цифрового друку. Marcato Group бачить зростаючу необхідність поставки такого продукту в зв'язку з усе більш широким розповсюдженням цифрового друку як офісної, так і промислової оперативної поліграфії (у тому числі широкоформатної). Розвиток цифрової техніки вимагав, відповідно, й розробки спеціального паперу, пристосованого для задрукування цифровим тонером і передачі більш якісного зображення. Цей папір відрізняється особливими параметрами гладкості, вологомісткості, термостійкості та ін. Сьогодні подібні розробки дозволяють оперативно і на найвищому рівні якості виготовляти різноманітні презентації, бізнес-плани та звіти, флаєри, сертифікати, візитки, брошури, буклети та безліч інших рекламних матеріалів, а також забезпечують правильну і безперебійну роботу цифрового обладнання.

Паперова продукція на робочому столі

Крім того, не можна не відзначити успішний розвиток ринку дизайнерських паперів. В даний час в обсязі продажів даної продукції відбувся стрибок. Це зовсім недивно, адже ринок дизайнерського паперу не тільки впевнено існує, а й динамічно розвивається! У цілому цей продукт має набір основних характеристик – це різноманітність нестандартних, оригінальних фактур/покриттів, особлива текстура або тиснення, багата кольорова палітра.

Ні для кого не секрет, що на світовому ринку паперової продукції найбільш запитані виробники зі значним досвідом роботи, які створили собі добре ім'я та здобули в очах споживачів репутацію авторитетних компаній. Marcato Group підтримує співпрацю виключно з партнерами, які не тільки зарекомендували себе надійними постачальниками, а й готові презентувати асортимент сертифікованої паперової продукції максимально високого рівня якості. А щоб переконатися в цьому, достатньо зробити у нас замовлення!

Офісна працівниця в оточенні паперів

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value