меню

Презентаційне обладнання

Біля фліпчарту

Мало досконало володіти мистецтвом презентації! Слід ще й опанувати мистецтво роботи з обладнанням, яке використовують для цієї мети. Marcato Group надає таку можливість всім охочим, адже в асортименті компанії є презентаційне обладнання найвищої якості.

Успішно засвоїти «презентаційну грамоту» зовсім нескладно. Для цього потрібно просто знати й розуміти основні функції різноманітних товарів з цієї категорії – інформаційних дощок для писання маркером або крейдою, коркових дощок і стендів, мобільних дощок (так званих фліпчартів), а також демонстраційних систем, дощок-планерів та інтерактивних дощок. Звичайно, цей список доповнюють різні аксесуари – маркери й губки, а також блокноти та тримачі. Крім цього, у даній категорії представлені різноманітні рекламні носії та комплектовання.

Оскільки вказана група товарів потребує чималих інвестицій в розробку й виробництво, найбільш конструктивні та просунуті ідеї в цій галузі пропонують великі європейські компанії-виробники – 2х3, ABC Office, Європос і корпорація DEMIS Group, яка представляє вироби під брендом Skiper. Покупець, якому потрібно купити ту чи іншу систему візуальної подачі інформації, не тільки знайде в Marcato Group продукцію цих брендів, але й після довгого використання назве її еталоном якості за найсуворішими стандартами!

Інтерактивна електронна дошка в дії

Під’єднати комп'ютер, встановити проектор, організувати синхронний переклад потребують далеко не всі презентації або конференції. У житті все набагато простіше – нерідко виникає необхідність провести презентацію, вклавшись у десять хвилин, дві з яких йдуть на встановлення необхідних матеріалів. Саме для цієї мети й потрібна «програма-мінімум» для проведення презентації – скажімо, кабінетна дошка й фліпчарт на тринозі.

У невеликій аудиторії та переговорній кімнаті максимально доречна невелика магнітно-маркерна дошка. Швидко й ефективно організувати простір допоможуть її зручні штативи на роликах і поверхня, що обертається на 360°.

Інтерактивну електронну дошку можна умовно порівняти з великим активним монітором, під’єднаним до комп'ютера. Останній, у свою чергу, взаємодіє з проектором, з якого на інтерактивну дошку виводяться необхідні зображення та текстові дані.

Однак що б Ви не вибрали, в каталозі Marcato Group знайдеться презентаційне обладнання, яке відповідає всім Вашим вимогам!

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value