меню

Друк

До уваги всіх бажаючих виготовити високоякісну друковану продукцію! Marcato Group пропонує скористатися можливостями сучасних технологій – від традиційного офсету, який досі вважають класикою жанру, до цифрового друку, завдяки якому процес створення друкованої продукції став досконалим.

Приймаючи замовлення на виготовлення продукції методом офсетного або цифрового друку, Marcato Group постійно враховує ряд особливостей. При цьому асортимент готових виробів можна назвати досить широким, починаючи з книг, преси й закінчуючи різними упаковками, стікерами, паперовими пакетами та етикетками, які залишаються доволі запитаними в будь-якій сфері виробництва.

Паперові пакети

Так, офсетний друк характеризується максимально чіткою та точною передачею півтонів, найвищим відтворенням будь-яких, навіть найменших, деталей, а також чудовою якістю тиражу в цілому. А втім, застосування цього виду друку передбачає врахування характерних техніко-фізичних властивостей. Особливу увагу в цьому випадку звертають, приміром, на фарбу (передусім на її в'язкість, баланс фарба/вода і рН зволожувального розчину).

Офсетний друк – процес нестійкий, на відміну від стандартної цифрової технології. У цьому випадку друкарнею здійснюється безперервний контроль для досягнення максимально повного та якісного ефекту. Сам же принцип перенесення зображення на поверхню полягає в тому, що на пластину, спеціально оброблену для цієї мети, наносять необхідний малюнок. Далі за допомогою роботи допоміжного циліндра відбувається перенесення зображення безпосередньо на сам виріб. Кожна окрема одиниця друкованої продукції характеризується точно визначеною гамою кольорів. Під час офсетного друку фахівці друкарні для кожного кольору застосовують окремі форми. Таким чином задрукований матеріал крок за кроком проходить через кожну з наявних секцій.

Устаткування для офсетного друку в роботі

Переваги офсетного друку очевидні:

Якщо замовникам потрібно якнайшвидше видрукувати партію персональних візиток, блокнотів або листівок, Marcato Group надає їм повний спектр послуг цифрового друку – технології, яка стала символом прогресу в наш вік мобільності.

Сучасного клієнта найбільше цікавить отримання високоякісного продукту за прийнятною ціною. Враховуючи високі темпи розвитку найсучасніших технологій і якісного сучасного обладнання, дане питання вже давно не є проблемою. Так, однією з можливостей оперативного виготовлення друкованої продукції є терміновий цифровий друк, що поєднує в собі практично всі основні вимоги замовників:

Кольоровий друк

Роздрукувавши свої замовлення, клієнти отримують можливість своєчасно оцінити можливості кольорового друку, а при необхідності внести певні корективи у формат, дизайн, колірну гаму тощо.

Основна практична вигода цифрового друку полягає в повній відсутності необхідності застосування додрукарської підготовки, що й дозволяє знижувати ціни на готову продукцію.

В особі Marcato Group Ви здобудете надійного ділового партнера, з яким вдасться досягти будь-яких поставлених цілей! Ми допоможемо Вам оперативно та якісно надрукувати бланки, книги, календарі, паперові пакети, блокноти, візитки, банери та ін. Крім цього, наша компанія надає видавничі та поліграфічні послуги з підготовки друкованої продукції.

Різноманітність друкованої продукції

У своїй діяльності Marcato Group робить акцент на післядрукарських процесах – одному з найбільш важливих етапів виготовлення продукції. Так, наприклад, книга вимагає абсолютно унікальних технологій виготовлення: її сторінки друкуються на листовому картоні, розгорти сторінок спеціальним чином бігуються, склеюються по зворотній стороні, після чого отримані напівфабрикати обгортаються в обкладинку. Технічного оснащення для такого виробництва в Україні дуже мало: друкувати на картоні може багато хто, а от правильно сформувати потім книгу здатні не всі!

Наша компанія готова запропонувати послуги з гарячого й рельєфного тиснення, шовкографії та ламінування, а також пропонує різні варіанти обробки готової продукції (фольгування, лакування, фігурна висічка тощо).

Навіть в період важких економічних умов попит на ринку завжди пожвавлює грамотне використання можливостей широкоформатного друку. Саме цей фактор і є передумовою для збільшення потенційної аудиторії! У нас Ви можете замовити широкоформатні банери, що застосовуються як в інтер'єрах, так і на вуличних носіях.

Гарний та яскравий світ друку давно став для Marcato Group не просто роботою, а ритмом життя! Саме тому при зверненні до нас Ви завжди можете розраховувати на максимально високу якість виготовлення друкованої продукції!

Широкоформатний друк

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value