меню

Спеціальне замовлення

Ультразвуковий парктронік від Brigade Electronics

Свіжість і варіативність рішень потрібна в будь-якій справі, в тому числі й в бізнесі. Вийти за рамки звичного та запропонувати діловим партнерам нові групи товарів, ще не представлені на ринку України, але дуже актуальні на сьогодні, – головне завдання Marcato Group.

Немов екстравагантна дама, стурбована своїм іміджем «такої різної й суперечливої», сучасна індустрія високих технологій завжди прагне йти в ногу з останніми віяннями моди та навіть трохи випереджати їх. Ноу-хау у виробництві продукції відкривають для цього величезні можливості! Головне – зуміти вчасно розгледіти інноваційні процеси, довівши до відома кінцевого споживача головні ідеї виробників. З перших днів своєї роботи Marcato Group керується саме такою стратегією розвитку. Як показує час, даний вибір був зроблений правильно!

Концепція стратегії Marcato Group закладена у самій її назві. Постійне відстеження нових технологій завжди було найбільш пріоритетним напрямом нашої діяльності. При цьому пошук нестандартних рішень і впровадження їх у виробництво навряд чи можливі без напрацьованих зв'язків із закордонними партнерами, яким ми приділяємо серйозну увагу.

Фахівці Marcato Group, що мають великий досвід роботи в найрізноманітніших напрямах, завжди охоче підтверджують: чим складніше завдання і чим нестандартніша ситуація, тим з більшим інтересом вона вирішується. При цьому більшість з них можна вирішити вже за найкоротший час!

Наші клієнти далеко не завжди роблять спецзамовлення на який-небудь нестандартний продукт. Вся річ у тому, що Marcato Group пропонує цілу низку рішень, підбираючи саме той товар, який стає для клієнта справжньою паличкою-виручалочкою.

Продукція від Brady Worldwide

Одним з яскравих прикладів новаторських і оригінальних рішень можна назвати продукцію Brigade Electronics (Великобританія) – провідної компанії на ринку систем безпеки і додаткової оглядовості для різних видів транспортних засобів та спеціалізованої виробничої техніки. Протягом майже сорока років назва цього бренду є синонімом високої якості, іновацій і надійності.

Слід зазначити, що високотехнологічна і проста в застосуванні продукція компанії Brigade Electronics не тільки підвищує безпеку для кожного водія, пасажира і пішохода, але й дозволяє оптимізувати всі непередбачені витрати. Вона перевіряється та тестується за всіма технічними стандартами, завдяки чому може називатися еталоном інженерної думки.

Так, зокрема, компанія Brigade Electronics пропонує водіям вантажівок і фургонів телекамери для автомобільних систем відеоспостереження (CCTV). За допомогою таких пристроїв можна підвищити безпеку маневрування і скоротити кількість інцидентів під час руху заднім ходом.

Екран камери для системи відеоспостереження від Brigade Electronics

Окремої уваги заслуговують особливі накладки, що допомагають паркуватися, – парктроніки. Brigade Electronics випускає системи ультразвукової детекції, що дозволяють точно контролювати дистанцію між автомобілем і наближуваною перешкодою, а також виявляти рухомі об'єкти в зоні маневрування. Це пристосування ідеально підходить для транспортних засобів, які постійно працюють в обмеженому просторі.

Крім цього, компанія налагодила виробництво систем імпульсного виявлення – імпульсних парктроніків, призначених для експлуатації у важких умовах (наприклад, у будівництві та гірничопромисловому виробництві, під час перевезення великогабаритних і високотоннажних вантажів і т. п.)

Головний девіз Marcato Group можна висловити одним ємним словом «Вирішимо!». А це означає, що ми підемо назустріч кожному замовнику, максимально успішно вирішивши навіть найскладніші та нездійсненні, на перший погляд, завдання!

Продукція від Brady Worldwide

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value