меню

Канцелярські товари

Суттєвий прогрес у розвитку сучасних комп'ютерних технологій все-таки не відняв популярності у старих добрих ручок і олівців, тесачок і гумок, записних книжок і файлів. Зовсім навпаки, канцелярські товари як повітря потрібні офісним працівникам і бізнесменам, викладачам, школярам і студентам! Одним словом, ці речі завжди були і будуть невід'ємними атрибутами сучасного життя.

Час невпинно йде вперед, і сучасний споживач воліє купувати вироби лише найвищої якості, одночасно вимагаючи оперативного виконання замовлень на брендування готової продукції та нанесення на неї логотипу. Зрозуміло, що цей факт має позитивний влив на розвиток нових технологій! Тому в сегменті канцелярських товарів пріоритетними є процеси, застосування яких підвищує якість виробів та знижує до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Результативна та якісна робота в малому/домашньому офісі або у великій багаторівневій корпорації визначається наявністю всіх необхідних канцелярських товарів і можливістю їх регулярного оновлення. Найбільш повний спектр різноманітного приладдя з асортименту Marcato Group – від ручок до настільних ламп – не тільки покращує якість роботи, але й прикрашає собою будь-який офісний кабінет.

Непередбачені обставини нерідко викликають цілу низку ситуацій, коли в найбільш несподіваний момент (скажімо, під час проведення переговорів і укладення важливої угоди) ручка перестає писати, а в принтері закінчується офісний папір. Пошук потрібних речей призводить до втрати дорогоцінного часу, а бізнес у результаті вчинення таких дрібних помилок зазнає чималих втрат!

Щоб не опинитися в такому становищі, необхідно завчасно забезпечити офіс всією необхідною канцелярією та витратними матеріалами. А щоб зробити це особливо легко і швидко, достатньо звернутися в Marcato Group! Наші фахівці зорієнтують Вас у різноманітті будь-яких канцелярських новинок і допоможуть поповнити арсенал офісного приладдя.

Також вироби з розглянутої групи без великих зусиль перетворяться на практичні та презентабельні подарунки, які ніколи не будуть сховані з огляду на непотрібність в шухляду столу. Між іншим, готувати сюрприз людині, у якої є все, – завдання не з простих: статусну особистість зможе порадувати не просто чергова перова ручка або шкіряний блокнот, а подарунок зі смаком, здатний підкреслити унікальність. В Marcato Group кожен покупець підбере те, що потрібно, – починаючи з вишуканої, оригінальної закладки і закінчуючи стильною папкою для документів.

Канцелярські товари у візку

Письмове приладдя (зокрема, ручки, олівці, маркери) самі по собі вважаються як практичними та функціональними товарами, так і практично ідеальними рекламними матеріалами. І це усвідомлюємо не лише ми, але й замовники! В каталозі Marcato Group представлені знаряддя для письма від виробників Європи, Америки, Азії. Серед них є як недорогі вироби, які стануть відмінними промосувенірами, так і брендові аксесуари (скажімо, всесвітньо відомі ручки Parker). Зважаючи на поєднання високого функціоналу та широких можливостей застосування ручок, олівців і маркерів, обмежених хіба що фантазією, ці канцтовари стають все більш запитаними.

Застосування високоавтоматизованих технологій дозволяє нині запускати у виробництво будь-яку поліграфічну продукцію, включаючи й таку необхідну, як паперово-білова продукція. До цього різновиду канцтоварів відносять цілий ряд зошитів, блокнотів і альбомів, папір для нотаток і конверти, ділові/рекламні щоденники та записні книжки. Потреби споживачів зростають з кожним роком і догодити вимогливим замовникам стає все важче, особливо коли мова йде про паперово-білову продукцію. А справа вся в тому, що її виробництво вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта. Таке правило – своєрідний принцип роботи Marcato Group. Замовивши в компанії, скажімо, оптову партію щоденників, Ви станете нашим постійним замовником, оскільки готові вироби вирізнятиме оригінальний дизайн і бездоганна якість!

Сучасні щоденники, приміром, стали одними з найголовніших атрибутів ділових людей. По-перше, з їх допомогою зберігається та переноситься вся необхідна інформація, а по-друге, вони підкреслюють високий статус і стають ефектними носіями реклами компанії.

Всі офісні працівники мають у своєму розпорядженні безліч різних офісних інструментів для підвищення продуктивності роботи, до яких відносяться пробивачі, степлери, дестеплери, такери, вимірювальні інструменти, ножиці, ножі, тесачки. А тепер тільки уявіть, наскільки ефективно працювали б Ваші колеги і Ви самі, якби всі ці інструменти/пристрої показували бездоганну роботу!.. При цьому офісні інструменти з креативним дизайном або логотипом компанії можуть помітно скрасити щоденну робочу рутину!

Блокнот, ручка і папки біля ноутбука

Також в асортименті Marcato Group представлені інші групи канцелярських товарів, не менш важливих у повсякденному житті:

Процес виробництва сучасних канцтоварів заснований на наявності величезного вибору матеріалів і засобів їх оформлення. Так, гармонійне поєднання в сувенірі основної колірної гами з включеннями корпоративних кольорів компанії значно підвищить рейтинг в очах співробітників і бізнес-партнерів. Іншим важливим елементом декору є нанесення на будь-яку деталь виробу логотипу компанії або прізвища її власника.

Потреби й вимоги споживача постійно змінюються. Канцелярські товари як дзеркало відображають ці зміни: вимоги до якості та оформлення різних блокнотів і ручок, канцелярських ножів і тесачок, папок і картотек повсякчас ростуть! При цьому зростає попит і на оригінальні сувеніри. Ці фактори спонукають Marcato Group постійно відслідковувати як розробку й впровадження нової продукції, так і її подальші перетворення та вдосконалення, тим самим задовольняючи зростаючі вимоги ринку і пропонуючи тільки конкурентоспроможну продукцію.

Окремим напрямком роботи Marcato Group є реалізація шкільних товарів та наборів для творчості. Надаючи юним друзям необхідні ресурси для освоєння знань та прояву талантів, наша команда виконує важливу місію особистісного розвитку молодого покоління.

Фахівці Marcato Group досліджують сучасні технологічні процеси, що дають змогу компаніям здійснювати випуск практичних і стильних канцелярських товарів найрізноманітніших форм, конструкцій, дизайну, а нам – пропонувати їх кінцевому споживачу. Адже саме такі вироби мають значення у світі вічно мінливих речей і думок!

Щоденник з логотипом Marcato Group

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value