меню

Спецодяг і засоби індивідуального захисту

Спецодяг і каска

У приказці приказують: стрічають по одежі. При цьому не можна не згадати про речі, що дозволяють з першого погляду дізнатися про те, ким працює людина! Це, без сумніву, спецодяг (або, як прийнято говорити, уніформа чи професійний одяг), який в багатьох випадках має бути справжньою «бронею» (особливо якщо мова йде про робу для зварника/шахтаря). Ці та багато інших спеціальних елементів гардеробу представлені в надзвичайно широкому асортименті компанії Marcato Group. Крім того, у вищевказаній категорії товарів можна знайти спецвзуття та робочі рукавиці, захисні окуляри та каски, засоби захисту органів дихання та слуху, а також різні страхувальні системи та сигнальну продукцію.

Спеціальний одяг значно відрізняється від типового повсякденного тканиною, кроєм і фасоном. Його важливою особливістю є ідентифікація робітника з його професією, галуззю виробництва та статусом. А з цього випливає: речі повинні бути такими, щоб людина, яка зовсім не обізнана у тонкощах роботи того або іншого співробітника, відразу ж безпомилково відрізнила, скажімо, покоївку від портьє.

Ще один нюанс, завдяки якому одяг для неофісних працівників став мало не предметом культу, – його ототожнення не тільки з галуззю виробництва та статусом працівника, але й власне з компанією, в якій він працює.

Працівник лабораторії в одязі, головному уборі і масці

Як правило, виробництво харчових продуктів на багатьох підприємствах/заводах автоматизовано, що зводить до мінімуму вплив людського фактора. Проте повністю виключити з виробничого процесу людей практично неможливо, внаслідок чого компанії виконують умови для забезпечення повної безпеки продукції. Одна з цих неухильних вимог – це одноразовий одяг працівників харчового виробництва, що використовується персоналом компаній.

Наразі Marcato Group співпрацює з відомими виробниками спецодягу – ЗМ, MAPA Professionnel, Cerva, UVEX, Dupont. Кожна з цих компаній є лідером на світовому ринку уніформи, спеціального/корпоративного одягу, а також інших супутніх товарів. В особі компанії Marcato Group Ви зможете отримати комплексного постачальника спецодягу та засобів індивідуального захисту, здатного підібрати рішення для будь-якої задачі.

Спецодяг

Залишається відзначити, що ключова відмінність спецодягу від звичайних повсякденних речей полягає в тому, щоб:

Сучасна людина вимагає, щоб професійний одяг був якомога більш комфортним, зручним, високоміцним, довговічним, легким, простим у догляді й просто привабливим! І вона має на це повне право, адже сучасний ринок буквально наводнений продукцією названої товарної групи! Недивно, що покупець віддає перевагу виробникам товарів, що повністю відповідають його вимогам: починаючи від якості та різноманіття тканин, їх наповнювачів і закінчуючи стильним виглядом одягу. Marcato Group завжди підтримає Вас у цьому бажанні!

Контакти

Адреса представництва: 43020, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, офіс 224

Знайти Marcato Group в Ariba Network
Ми Вам подзвонимо
ДЯКУЄМО

Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося

Авторизация
Заказать
Оплата и доставка
Контактные данные

Please, enter a valid value